Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Борги за "комуналку" нараховують навіть на зруйновані квартири

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: комуналка

  В Україні борги за комуналку нараховують навіть за ті квартири та будинки, які порожні або навіть зруйновані. Механізм нарахування відбувається автоматично: якщо споживач не передає показання лічильника, то для підрахунку використовують соціальний норматив споживання.

  3850_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це розповів голова Спілки споживачів Олег Попенко.

  Постачальники комунальних послуг не мають повної інформації щодо того, які квартири зруйновані. Крім того, якщо квартира порожня, а власники не подали показники лічильників, відбувається нарахування за соціальними нормативами споживання.

  «Програма не знає, чи зруйнований будинок. Величезна кількість людей у Київській області отримали платіжки за газ та електроенергію, хоча їхні будинки повністю знищені. Адже реєстру пошкодженого житла поки що немає», — пояснює експерт.

  Однак після того, як влада збере повну інформацію про зруйновані будинки, а українці в порожніх будинках і квартирах подадуть актуальні показники, борги можуть списати.

  Загалом рівень оплати комуналки скоротився: через погіршення економічної ситуації, втрату роботи, багато сімей не мають грошей на оплату комуналки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми