Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Порахували гроші українців, які лежать на депозитах

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: депозити

  Станом на 1 травня 2022 року загальна сума вкладів фізичних осіб (у т.ч. фізичних осіб-підприємців) у банках-учасниках Фонду гарантування вкладів склала 840,9 млрд грн (в т.ч. 128,8 млрд грн АТ «Ощадбанк», який з 13 квітня 2022 року набув статусу банку-учасника Фонду).

  5242_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це свідчать дані Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
  Із загальної суми вкладів фізичних осіб на початок травня 2022 року:
  вклади у національній валюті — 554,6 млрд грн;
  вклади в іноземній валюті — 286,3 млрд грн.
  При здійсненні виплат за вкладами в іноземній валюті вони перераховуються в гривню за офіційним курсом, встановленим Національним банком України, на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації.

  «Варто відзначити, що в квітні тенденція збільшення обсягів вкладів громадян в українських банках зберіглася, що відбувається за рахунок приросту вкладів в національній валюті, але темпи приросту знизились. Вклади в іноземній валюті незначно скоротились (така динаміка спостерігається з початку війни)», — пояснила директор департаменту дистанційного та інспекційного моніторингу діяльності банків Олена Дещеня.

  Частка ФОП у структурі вкладників станом на 1 травня 2022 року становила 2,9%, а сума їх вкладів на 1 травня 2022 року склала 69,8 млрд грн (8,3% від загальної суми вкладів. Нагадаємо, вклади фізичних осіб-підприємців підпадають під гарантії Фонду з 1 січня 2017 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми