Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Картка застрягла в банкоматі за кордоном: план дій

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: картки

  Ситуація, коли банкомат не віддає картку, може трапитися з будь-ким. Що робити, якщо таке трапилось за кордоном, розповідає Фінкульт.

  9827_769.jpg (50.02 Kb)


  «Якщо ви потрапили в таку ситуацію, перш за все у перші хвилини не потрібно панікувати! З вашими коштами нічого не станеться, якщо діяти зважено, адже гроші знаходяться на банківському картковому рахунку», — сказано в повідомленні.
  Спочатку можна спробувати такі дії:
  натиснути й утримувати клавішу «Cancel» до 5 хвилин, можливо банкомат скасує операцію й поверне картку;
  іноді досить зачекати 15-20 хвилин біля банкомата, щоб стався перезапуск програми, і банкомат поверне картку.
  Щоб убезпечити себе за кордоном від негативних наслідків, варто завжди бути підготовленим. Потрібно мати кілька карток. Навіть якщо одну із них «з’їсть» банкомат, ви зможете скористатись іншою карткою, перерахувавши кошти із втраченої на іншу карту через мобільний додаток.
  Зв’яжіться із банком, який видав вам картку в Україні: зателефонуйте на гарячу лінію, через інтернет-банкінг або мобільний додаток, повідомте про ситуацію.
  Далі картку потрібно заблокувати. Тримайте при собі контактні телефони банку-емітента, номер платіжної картки на різних інформаційних носіях: у записнику, мобільному телефоні.
  Якщо за кордоном ви перебуватимете тривалий час, банк може запропонувати випуск віртуальної картки, додавши її до мобільного пристрою ви зможете розраховуватись за допомогою мобільного телефону.

  Після блокування картки одразу зверніться у відділення банку, чиїм банкоматом ви скористались, та опишіть ситуацію, що склалася. Співробітники іноземного банку можуть відмовити в поверненні карти до з’ясування обставин, а різниця в законодавстві може зробити процедуру повернення неможливою.
  Забрати нову пластикову картку можна після повернення в Україну. Вона прикріплена до рахунку, на якому зберігаються ваші кошти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми