Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

monobank запустив перекази у валюті

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Monobank

  monobank, що працює на ліцензії Універсал Банку, запустив перекази в іноземній валюті — у доларі та євро — між рахунками фізосіб. Послуга буде доступна лише родичам.

  9308_5a5dcb23447aa.png (22.67 Kb)


  Що це означає? Власникам карт дозволили перераховувати один одному долар та євро, якщо вони перебувають у першому ступені спорідненості. Про це monobank повідомив клієнтів у розсилці.

  Також банк надав список рідних, яким можна переказувати валюту:
  жінкам/чоловікам;
  дітям;
  братам/сестрам/племінникам;
  батькам, опікунам;
  бабусям/дідусям/онукам;
  дядям/тіткам/кузенам.
  Як працюватиме послуга
  Навряд чи такі перерахування будуть миттєвими, бо в кожному разі потрібно буде надати документ, який підтверджує споріднений зв’язок, — фото документа треба надіслати до служби підтримки. Як приклад наводиться свідоцтво про шлюб або свідоцтво про народження.
  Інформація перевірятиметься, і лише після цього контакт-центр monobank дасть людині можливість здійснити валютний переказ.
  Скільки часу може зайняти така перевірка — незрозуміло. Також неясно, якими документами встановлюватимуться більш далекі родинні зв’язки: з бабусями/дідусями або дядьками/тітками. Особливо у випадках, коли люди з різних причин змінювали свої прізвища. Залишається сподіватись, що у менеджерів monobank є для цього інструменти і вони не допускатимуть зволікань або відмовлятимуть людям у валютному переказі.
  У monobank уточнили, що валютні перерахування між родичами дозволено ст. 118 положення «Про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті», яке Нацбанк затвердив 2 січня 2019 року ухвалою № 5.
  У ст. 118 чітко обумовлено право родичів на валютні перекази. Всі інші фізособи мають право на перерахування виключно у гривні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми