Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банки підвищили ставки за гривневими депозитами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  Середня ставка нових гривневих депозитів для домашніх господарств, оформлених у липні, становить 8,1% річних, що на 1,5 процентного пункту (п.п.) вище рівня червня і на 2,4 п. п. — рівня травня, коли був досягнутий історичний мінімум такої ставки.

  9003_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це йдеться в інформації Нацбанку України на його сайті.
  Згідно з даними, загалом за перші сім місяців цього року ставка за депозитами в нацвалюті збільшилася всього на 0,9 п. п.
  Водночас ставка за гривневими кредитами домашнім господарствам у липні знизилася на 0,4 п. п., до 22,7% річних, а за півріччя вона впала на 11 п. п.
  Ставка за валютними депозитами, що досягла історичного мінімуму в 0,4% річних у квітні, після зростання в травні на 0,2 п.п. і в червні на 0,1 п. п. в липні додала ще 0,2 п. п. — до 0,9%.
  Щодо корпоративного сектора, то ставка за новими гривневими депозитами в липні збільшилася на 0,6 п.п. — до 7,8%, а за валютними — на 0,4 п. п., до 1,5% річних.
  Водночас середня ставка виданих у липні гривневих кредитів корпоративному сектору знизилася на 0,5 п.п. — до 17,8%, а за валютними залишилася на рівні 4,5%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми