Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

російські банки збільшили ставки за кредитами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити

  Великі російські банки почали підвищувати ставки за кредитами для населення після ухвалення держдумою рф законів про кредитні канікули для мобілізованих та списання кредитів загиблих під час загарбницької війни в Україні.

  2204_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це свідчать дані фінансової платформи Фінпослуги московської біржі, пише російський Forbes.

  Так, за тиждень з 29 вересня по 6 жовтня середні ставки за споживчими кредитами у двадцятки найбільших російських банків зросли на 1,29 відсоткового пункта (в.п.) — до 19,29% річних.

  Середня ставка за незабезпеченими кредитами на будь-які цілі зросла на 1,67 в. п. (до 20,45%), за кредитами, що видаються під заставу автомобіля чи нерухомості, — на 0,46 в. п. (до 16,72%).
  Зокрема, минулого тижня верхня межа повної вартості кредиту в Альфа-банку зросла до 37,375% (була 27,861%), у Совкомбанку — до 34,9% (була 31,5%), у Газпромбанку — до 18,293% (була 17,099%).
  При цьому із початку вересня середня ставка за споживчими кредитами у топ-20 російських банків практично не змінювалася і становила близько 18%.
  Водночас у пресслужбах більшості банків офіційно підвищення ставок заперечують або ж запевняють, що підвищили ставки лише для деяких категорій клієнтів.
  Крім того, за даними аналітиків, з 1 по 8 жовтня одразу сім банків з топ-20 підвищили ставки за іпотекою на новобудови та готове житло — середньозважена ставка за тиждень збільшилася на 0,41 в. п. — до 10 5%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми