Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У банках зросли відсотки за депозитами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  У вересні 2022 року вперше з початку війни було зафіксовано зростання депозитів населення у валюті — на $51 млн, або на 0,6%.

  0479_1407792835.jpg (54.37 Kb)

  Про це повідомив голова податкового та фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев в Telegram-каналі.
  На його думку, це є результатом валютної лібералізації, оскільки в липні Нацбанк дозволив купувати в банках безготівкові долари та євро з умовою обов’язкового розміщення на депозит.

  Депозити населення у гривні у вересні зросли на 8,4 млрд грн, або 1,6%. Усього з початку війни гривневі вклади населення збільшилися на 121,5 млрд грн, або на 28,4%.
  У корпоративному секторі депозити у вересні зросли відразу на 30,3 млрд грн (+6,2%). Загальна сума вкладів підприємств збільшилася на 13,8 млрд грн минулого місяця (+2,7%).

  «Зростання вкладів бізнесу може свідчити про його адаптацію до умов воєнної економіки та певне поліпшення фінансового стану підприємств. Це можна спостерігати і щодо зростання обсягів експорту, які у вересні досягли максимуму з початку війни», — зазначає нардеп.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми