Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Кредитна історія: як її покращити

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити

  Кредитна історія — це досьє позичальника про всі поточні та сплачені кредити, вона містить інформацію про те, наскільки вчасно погашалася заборгованість.

  84_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)

  Думка про те, що відсутність кредитної історії — це добре, є хибною, оскільки в такому випадку кредитор не може якісно оцінити вірогідність повернення кредиту.
  Активне користування кредитами (за умови їх повернення) для кредитора є свідченням того, що з великою ймовірністю, наступний кредит, виданий такому позичальнику, буде успішно повернуто.
  Наявність кредитної історії є вигідною як для кредиторів, так і для відповідальних позичальників. Кредитори отримують хороших клієнтів, позичальники — лояльніші умови кредитування та легке погодження кредитів.
  Фінкульт поділився кількома порадами, які допоможуть не зіпсувати свою кредитну історію.
  5 факторів, які допоможуть покращити кредитну історію
  Активне користування кредитами та кредитними картами з дотриманням всіх умов виплат.
  Вчасне погашення кредитів, згідно з графіком платежів та уникнення прострочених заборгованостей.
  Погашення наявної простроченої заборгованості, якщо вона виникла на поточний період.
  Якщо у позичальника одночасно оформлено декілька кредитів — закрийте один з договорів — це позитивно позначиться на вашій кредитній історії.
  Якщо банк віднесено до категорії неплатоспроможних та запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідацію банку — не припиняйте платити у розмірах і у строки, встановлені умовами кредитного договору.
  Як здійснювати погашення кредиту після віднесення банку до категорії неплатоспроможних
  Під час тимчасової адміністрації позичальник здійснює платежі для погашення кредиту на реквізити банку, вказані у кредитному договорі.
  Після відкликання банківської ліцензії та початку процедури ліквідації, сплату заборгованості необхідно здійснювати на накопичувальний рахунок, що відкривається у НБУ.

  Відомості про ліквідацію банку та реквізити накопичувального рахунку розміщуються на сайті неплатоспроможного банку та на сайті Фонду гарантування вкладів.
  Погасити кредит можна:
  через відділення будь-якого діючого (платоспроможного) банку згідно з його тарифами;
  за допомогою дистанційних каналів діючих (платоспроможних) банків (веб-банкінг, мобільні додатки);
  готівкою за допомогою платіжних терміналів;
  готівкою через каси діючих (працюючих) відділень неплатоспроможного банку.
  Завжди дбайте про власну кредитну історію, адже гарна кредитна історія є запорукою ухвалення кредиту на більш лояльних умовах кредитування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми