Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк і Ощадбанк ввів нову послугу у 2023 році

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, Ощадбанк

  Ощадбанк у свою чергу продовжив дію платіжних карток, термін яких минув чи закінчиться протягом найближчих місяців. Такі картки діятимуть до 31 травня 2023 року. Продовження відбувається автоматично. Для цього клієнтам не потрібно звертатися до відділень Ощадбанку.

  1156_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Ощадбанк розширив умови доступного кредитування за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» для ФОП. Підприємці можуть отримати кредит без застави майна (такий кредит має бути забезпечений порукою). Скористатися таким кредитуванням можуть підприємці із 10 областей: Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької.
  За умовами кредитування сума кредиту має становити до 500 тис. грн. Кредити видаються терміном від 6 до 12 місяців.

  Клієнти ПриватБанку зможуть отримувати кешбек за оплату поїздок у громадському транспорті. Скористатися такою можливістю зможуть клієнти з ІПН віком від 18 років, які мають будь-яку картку ПриватБанку.
  Для цього потрібно виконати декілька простих кроків:
  Зареєструватись на сторінці акції або у повідомленні, що надійшло до Приват24/на e-mail.
  Оплачувати проїзд у громадському транспорті карткою ПриватБанку через QR-код.
  Учасники акції отримають кешбек 50% вартості квитка за кожну поїздку, але не більше 250 грн на місяць (або 310,56 грн з урахуванням ПДФО).
  Нагадаємо, клієнти ПриватБанку розмістили понад $100 мільйонів. З 21 жовтня до кінця року клієнти ПриватБанку відкрили понад 38 тисяч валютних депозитів на 101 мільйон доларів США. Середня сума вкладу складає 2 700 дол. США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми