Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Power Banking: перелік нагальних послуг в умовах блекауту

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: блекаут, банки

  Вже 40% від загальної кількості банківських відділень готові надавати клієнтам фінансові послуги в умовах потенційного блекауту. За останній місяць мережа відділень Power Banking зросла у понад 1,5 раза або на 640 банківських відділень. Це 1827 банківських відділень у майже 300 населених пунктах.

  7866_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба Національного банку.
  «Національний банк визначав за мету досягти позначки у 35% від мережі кожного з банків. Деякі банки ще наближаються до визначеного рівня, але всі разом по системі ми вже перевищили цей показник! Отже, кількість відділень Power Banking зростатиме й надалі», — наголосив голова Національного банку України Андрій Пишний.

  На старті проєкту його лідерами стали 14 системно важливих банків, відділення яких становлять наразі близько 70% мережі Power Banking. На сьогодні до проєкту приєдналися майже всі банки.

  В умовах блекауту у відділеннях мережі Power Banking для всіх клієнтів буде доступний певний перелік нагальних банківських послуг, зокрема:

  отримання готівки (в банкоматах чи в касі);
  платежі, переказ коштів (у касі чи в терміналах самообслуговування);
  обмін валют (у разі наявності готівкової валюти в касі);
  консультації менеджерів з фінансових питань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми