Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Німецький банк роздає українцям допомогу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: суспільство

  Німецький фонд Diakonie з березня 2023 року розпочав другий етап фінансової допомоги українцям. Гроші можуть отримати біженці у Польщі, які прибили до країни після 24 лютого 2022-го. Той член сім'ї, які звернеться за допомогою, може отримувати протягом трьох місяців по 710 злотих (6 тис. грн), а інші члени сім'ї – по 610 злотих (5,1 тис. грн). Таким чином, сім'я із двох осіб за три місяці може отримати близько 33,3 тис. грн.

  2037_1470310540-3260.jpg (42.47 Kb)


  Про це йдеться у заяві організації на офіційному сайті. Загалом із березня допомогу отримають 2500 сімей. Допомогти всім охочим не зможуть, тому визначатимуть пріоритети. Наприклад, більше шансів отримати допомогу тій сім'ї, у складі якої є людина з інвалідністю, люди похилого віку. Мета – зробити українських біженців у Польщі менш уразливими.

  Щоб оформити допомогу, на сайті організації потрібно записатись на зустріч до найближчого центру. Там видадуть спеціальний код та перевірять документи. Після цього з цим кодом можна онлайн заповнити заявку на сайті організації.

  Тим українцям, які не мають фізичної можливості прийти до центру, просять зателефонувати за номером 800000232. Після початку повномасштабної війни та приїзду великої кількості біженців організація відкрила велику кількість спеціальних центрів для прийому українців. Центри відкриті, зокрема, у церквах.

  Зазначимо, що раніше стало відомо, що близько 80% українських біженців у Польщі змогли знайти собі роботу. Українці активно вивчають польську мову та стають частиною ринку праці у сусідній державі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми