Банки. Кредити. Депозити, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Парламент схвалив французький кредит Укрзалізниці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредит, Франція, Укрзалізниця

  Верховна Рада ратифікувала договір між Францією та Україною щодо кредиту на закупівлю рейок для Укрзалізниці. За відповідний проект постанови № 0202 проголосувало 303 депутати.

  2500_9661e1f-pociag-przemysl-kijow.jpg (168.44 Kb)


  Про це повідомляє портал ВРУ.

  Згідно договору, Франція надасть Україні кредит у розмірі до €37,6 млн. З них не менше 70% грошей підуть на закупівлю рейок, а інші кошти — на їх постачання.

  Гроші надаються на 35 років, включаючи 14-річний пільговий період зі ставкою 0,0161% річних. Україні треба буде повертати кредитні кошти щопівроку впродовж 21 року, почавши виплати через 14,5 років після вибірки коштів (вона має бути обов’язково здійснена до кінця 2027 року).

  Сама угода була підписана 13 грудня 2022 року під час зустрічі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра економіки, фінансів та промислового і цифрового суверенітету Франції Брюно Ле Мера у Парижі.

  У свою чергу в Укрзалізниці тоді повідомили, що підписали прямий договір із французьким виробником рейок Saarstahl Rail: цей контракт допоможе відновити пошкоджені колії і замінити застарілі, що відпрацювали свій ресурс.

  Це, в свою чергу, дасть змогу збільшити швидкість і безпеку руху поточною колією.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми