Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому українці масово залишають у банкоматах ПриватБанку картки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, банкомати, картки

  Українці щодня забувають у банкоматах ПриватБанку по 2 тис. карток на день, повідомив член правління Приватбанку з роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко. Головна причина – "особливість" роботи апарату. Спочатку українцям видають готівку, а вже потім – карту. В результаті частина клієнтів забирають гроші, забувають картку та йдуть.

  4001_14703866_bankomat_kartochka_dengi_ruki_79253_20x1152.jpg (44.33 Kb)


  Як пише "Мінфін", такий порядок дій дотримуються небагато банків. Більшість налаштувала свої банкомати інакше – ті спочатку видають картку (ймовірно, щоб люди їх не забували), а потім готівку. Говорячи про 2 тис. забутих карток, Дмитро Мусієнко зазначив, що близько 60% забутих карток банку вдається повертати власникам. Оскільки є функція дзвінка забудькуватому клієнту. Але одразу визнав, що така можливість (дзвінка) є лише у клієнтів Привату. Якщо картку випустив інший банк, він такого шансу не матиме. Він залишиться без карти.

  "Після того як ви забули картку, банкомат переходить у режим очікування, який триває до початку обслуговування наступного клієнта. Також додатково, якщо було забуто картку ПриватБанку, ми намагаємося додзвонитися до власника картки та попросити його повернутися до банкомату, щоб забрати картку. Для власників карток інших банків це зробити неможливо, оскільки у нас відсутній контактний номер телефону. Далі, ви повинні ввести PIN-код картки та банкомат поверне її. Якщо клієнт не скористався можливістю повернути картку, банкомат безповоротно забирає картку, і вона надалі знищується", – розповів Мусієнко.

  Він повідомив "Мінфіну", що у 2021 році в банкоматах Приватбанку було забуто близько 1 млн карток, а після повернуто близько 600 тис. Показники минулого року запропонували залишити за дужками через початок широкомасштабної війни.

  "Загалом, порівнювати ці періоди за абсолютними показниками не зовсім коректно, оскільки у 2022 році частина території України була тимчасово окупована, відбулася значна міграція населення – все це вплинуло на кількість клієнтів, які знімають кошти, та на кількість банкоматів. Тобто, порівнюючи ці періоди, зараз забувають карток менше, але й транзакцій поменшало", – вважає Дмитро Мусієнко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми