Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які банки мають найбільший попит серед українських біженців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, біженці, рейтинг

  Вимушені мігранти дедалі краще адаптуються в Європі. Так, українці стали більше користуватися послугами європейських банків. У червні 2022 року таких було 53%, а у квітні 2023 — вже 64%. Водночас збільшилася кількість і тих, хто користується українськими банківськими картками за кордоном (81% проти 73%).

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про це свідчать результати опитування, яке провів дослідницький холдинг 4Service.

  «Менше, ніж за рік — з червня 2022 до квітня 2023 — майже втричі зросло число працевлаштованих українців в Європі (з 12% до 31%). При цьому зменшився відсоток тих, хто працює віддалено в Україні (з 18% до 12%). Але навіть попри це, вони продовжують підтримувати зв’язок з домом — у тому числі й фінансовий», — сказано в дослідженні.

  Банки, яким віддають перевагу біженці з України

  ПриватБанк, Monobank, Ощадбанк, ПУМБ і Raiffeisen Bank — найпріоритетніші національні банки, послугами яких продовжують користуватися українці, які виїхали за кордон через війну.

  Разом із тим, зросла кількість українців, які почали використовувати картки місцевих банків у країнах, в яких вони отримали прихисток.
  У червні 2022 таких було 53%, а у квітні 2023 — вже 64%. Найпріоритетніші іноземні банки, у яких переміщені українці відкривають собі рахунки: Sparkasse, Deutsche Bank, PKO Bank Polski, BNP Paribas та ING.

  Цікаво, що польські банки PKO Bank Polski та BNP Paribas мають більший попит серед працюючих біженців, тоді як німецькі Sparkasse та Deutsche Bank частіше вибирають українці, які не мають роботи.

  Найзатребуванішим сервісом іноземних банків для вимушених мігрантів є оплата покупок (75%). Українські картки для цього використовують 54% біженців. Зняття готівки теж частіше здійснюють картками іноземних банків (60% проти 20%).

  Серед національних банківських сервісів лідирує переказ коштів (78% проти 57% для іноземних банків), поповнення мобільного (61% проти 41%), оплата комунальних послуг (40% проти 27%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми