Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Націоналізований Сенс Банк можуть приватизувати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Сенс Банк, НБУ

  Націоналізований Сенс Банк слід виставити на продаж для подальшої приватизації, щойно покращиться безпекова ситуація в країні.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про це заявив директор департаменту фінансової стійкості НБУ Віталій Ваврищук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  «Тепер, коли Сенс Банк… став державним, я думаю, у нас є перша хороша мета, у нас є перший банк, який повністю придатний для інвестицій і який можна виставити на продаж практично в будь-який час, коли безпекова ситуація покращиться. Так що, я думаю, продаж Сенс Банку стане перевіркою рішучості влади, щоб зменшити вплив держави в банківському секторі», — сказав він.

  Ваврищук підкреслив, що не закликає до якнайшвидшого продажу, але щойно безпекова ситуація більш проясниться, то, на його думку, «у нас не буде причин відкладати приватизацію Сенс Банку».

  Перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова підтримала думку колеги.

  «Я абсолютно згодна з Віталієм, тому що… Сенс Банк менш державний, ніж інші, він більш орієнтований на бізнес і комерцію, тому він справді може бути першою ціллю для продажу», — розповіла Рожкова.

  За її словами, зараз знайти зацікавленого інвестора досить складно.

  «Але я думаю, що нам потрібно почати про це думати, тому що у нас є досвід роботи з IFC або ЄБРР, у нас є певний, скажімо так, список вимог, які мають бути повністю виконані до того, як почнеться процес приватизації», — підкреслила вона.

  Як вважає перший заступник голови НБУ, варто почати підготовчу роботу, щоб мати можливість продати або приватизувати хоча б один із банків, щойно ситуація дасть змогу це зробити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми