Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Приват24" запустив сервіс інформування про шахрайство

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приват24, нова функція

  Державний Приватбанк запустив сервіс для клієнтів, які стали жертвами шахрайства. Тепер повідомити про обман можна прямо у застосунку онлайн-банкінгу "Приват24". У банку запевняють, що це допоможе отримати допомогу та навіть зменшити потенційні збитки від шахрайства – за рахунок швидкого впровадження блокувань.

  00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це повідомили у ПриватБанку. У фінустанові зазначають, що тепер клієнтам, які постраждали від дій шахраїв або зіткнулися зі спробою вкрасти у них гроші, не потрібно телефонувати на гарячу лінію та довго чекати на з'єднання з оператором.

  Щоб скористатися новою функцією, в "Приват24" потрібно зайти в меню "Комунікації". Воно розташоване у верхньому правому куті на головному екрані застосунку. Після цього слід вибрати розділ "Повідомити про шахрайство" та відповісти на низку коротких питань.

  Функція стане в пригоді не тільки тим, у кого списали гроші з карти. Нею також можуть скористатися люди, які зіткнулися з торговим шахрайством (товар оплачений, але не отриманий тощо), і ті, хто випадково передав свої персональні дані третім особам і тепер хоче убезпечити рахунки.

  Також банк закликає повідомляти про фішингові сайти та підозрілі телефонні номери зловмисників, навіть якщо клієнт не став їхньою жертвою. У банку запевняють, що це допоможе запобігати крадіжкам коштів з рахунків.

  "Терміновий сервіс інформування про шахрайство в "Приват24" автоматично включає всі необхідні заходи, щоб запобігти подальшим спробам шахрайства та мінімізувати ризики для клієнта, а в деяких випадках автоматично створити заявку на повернення коштів", – додав член правління ПриватБанку з роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

  Як подати звернення про шахрайство до "Приват24": покрокова інструкція

  У застосунку "Приват24" перейдіть в меню "Комунікації" (в правому верхньому кутку).
  Натисніть кнопку "Повідомити про шахрайство".

  Оберіть ситуацію.

  Вкажіть дані та виберіть картку, про яку ви повідомили інформацію шахраям.

  Вкажіть номер телефону, з якого, ймовірно, телефонували шахраї, і натисніть кнопку "Продовжити".

  Опишіть ситуацію докладніше та натисніть "Продовжити".

  Виконайте вказівки на екрані.

  Є й інші способи звернутися до банку в такому випадку. Наприклад, можна подати звернення за телефоном 3700, у чаті "Допомога Онлайн" або безпосередньо у відділенні банку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми