Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні увійшла в обіг пам’ятна монета "Рік Дракона"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ, пам’ятна монета

  Національний банк України випустив пам’ятну монету із символом наступного року — Драконом з присвятою Збройним Силам України.

  3044_fff747a1e93c5f4f51b140a4260f7c3f.jpg (38.95 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба регулятора.

  «Для нас 2024-й — це передусім рік продовження боротьби, героїзму та мужності наших воїнів, які зустрінуть його на фронті, захищаючи Україну. Тому нова пам’ятна монета „Рік Дракона“ міститиме також шеврон Збройних Сил України як символ відваги та сили наших захисників», — сказано в повідомленні.

  Як виглядає монета

  На реверсі в центрі зображено стилізований символ східного календаря 2024 року — дракона. Праворуч на драконі - шеврон Збройних Сил України.

  На аверсі по колу зображені 12 символів східного календаря, в центрі кола — стилізований годинник зі стрілкою, що вказує на дракона.

  Дизайн монети створила художниця Марина Куц, скульптор — Володимир Дем’яненко.

  Який тираж та номінал монети

  Пам’ятна монета «Рік Дракона» введена в обіг 24 листопада 2023 року. Її номінал — 5 гривень. Тираж — 80 тисяч штук у сувенірній упаковці.

  Як придбати нову монету

  Придбати пам’ятну монету «Рік Дракона» можна вже з 24 листопада в інтернет-магазині нумізматичної продукції Національного банку.
  Загалом через інтернет-магазин буде реалізовано 40 тисяч монет, перші 15 тисяч монет будуть доступні для купівлі в день її введення в обіг. Кожен користувач інтернет-магазину може підписатися на сайті на розсилку новин, щоб зручно і заздалегідь отримувати інформацію про поповнення асортименту нумізматичної продукції.

  Крім того, поступово монета реалізовуватиметься і банками-дистриб'юторами (Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк, ПриватБанк) у міру відвантаження Банкнотно-монетним двором НБУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми