Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В якому регіоні України видали найбільше кредитів на житло

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити на житло

  Банки України в лютому видали 783 іпотечні кредити на загальну суму 1,3 млрд грн. Середня ставка за іпотекою — 7,6% річних.

  0081_1172451_w_800.jpg (55.02 Kb)

  Про це свідчать дані щомісячного опитування банків про іпотечні кредити, яке проводить Національний банк України.

  Про видачу нової іпотеки в лютому поінформували дев’ять банків, що кредитували придбання житла. Більшість угод укладалася на вторинному ринку нерухомості.

  «Рушієм іпотечного сегмента залишається пільгове кредитування в межах програми „єОселя“ (майже всі кредити протягом останнього року надано в межах цієї програми)», — зазначили в Нацбанку.

  Обсяг виданих іпотек

  Обсяг наданих населенню іпотечних кредитів у лютому 2024 року порівняно з попереднім місяцем (січнем 2024 року) зріс на 17,3%, водночас більш ніж у сім разів перевищує показник за аналогічний період минулого року (за лютий 2023 року).

  Середня ставка

  Середньозважена ефективна ставка за іпотечними кредитами в лютому четвертий місяць поспіль залишилася на рівні 7,6% річних.

  Де видали найбільше кредитів на житло

  У регіональному розрізі найбільше іпотечних кредитів у лютому видано в:

  м. Київ та Київській області - 357 договорів на загальну суму 631.4 млн грн (48.5% від загального обсягу);
  Львівській (51 договір на 99,6 млн грн);
  Одеській (46 на 71,9 млн грн);
  Вінницькій (35 на 50,9 млн грн).

  Нагадаємо, банки України в січні видали 676 іпотечних кредитів на загальну суму 1,1 млрд гривень. Обсяг наданих населенню іпотечних кредитів у січні 2024 року порівняно з попереднім місяцем (груднем 2023 року) скоротився на третину, водночас більш ніж удвічі перевищує показник за аналогічний період минулого року (за січень 2023 року).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми