Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк блокує картки певних клієнтів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк

  Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж його рахунок заблокували. Виявилося, що він провів угоду із шахраєм. Тепер ПриватБанк розблокує рахунок лише за рішенням суду чи після розслідування правоохоронців.

  9740_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  "Мені картку заблокували за скаргою, що людина типу на OLX щось там купила у шахраїв і мені гроші переказав. Всі мої докази про те, що з мого боку угода чиста була – "Приват" не розглядає", – написав клієнт банку спеціалізованому форумі Мінфін.

  Як стверджує клієнт банку, він не знав, що отримує гроші від жертви шахрайської схеми і був упевнений, що продає свою криптовалюту. Однак виявилося, що шахрай для покупки використав гроші своєї жертви.

  "За результатами перевірки ми бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Поки що банк змушений обмежити ваш рахунок. І водночас рішення може бути змінене після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду", – відповіли у "Приваті".

  У службі підтримки ПриватБанку пояснили: рахунок можуть бути розблоковані після перевірки. "Може бути блокування перекладу, але це зупинка операції. Тоді вам прийде повідомлення з проханням надати документи для розблокування транзакції", – розповідає співробітниця служби підтримки OBOZ.UA. Якщо надати банку всю необхідну інформацію, переказ (чи рахунок) розблоковується.

  Йдеться про таку інформацію:

  нікнейм продавця на біржі (скриншот із сайту)
  нікнейм покупця на біржі (скриншот із сайту)
  угода-ордер із сайту (скриншот із сайту)
  назва сайту (скриншот із сайту)
  скріншоти ордера з назвою біржі (скриншот із сайту)
  скріншот, на якому видно справжнє ім'я покупця та відправника.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми