Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що радять банкіри при виборі банківських депозитів у гривні

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: депозити, банки

    Українцям радять при виборі банківських депозитів у гривні наскільки можна звертати увагу на довгострокові вклади, адже вони найвигідніші. Ще один варіант – комбінувати "довгі" та "короткі" депозити. Крім того, обов'язково потрібно уважно вивчати договір та умови програми свого банку.

    0063_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Такі поради озвучив представник банківського сектору. Зазначається, що депозити терміном 1-2,5 року підійдуть тим, хто має стабільний прибуток і вільні кошти.

    "Саме такі депозити можуть дати найбільшу прибутковість – максимальні ставки за вкладами від 1 року становлять більше 13%. Але якщо є сумніви, чи знадобляться в найближчій перспективі кошти і в якій кількості, то можна відкрити відразу два вклади: довгостроковий та ультракороткий (від 3 міс.) або обрати депозитну програму, яка дозволяє достроковому розірванню угоди з мінімальними втратами нарахованих відсотків", – рекомендує директор департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку Дмитро Замотаєв.

    Крім того, фахівець радить вкладникам цікавитись бонусами, які пропонують різні банки. Справа в тому, що фінустанови виставляють приблизно однакові відсотки за депозитами і саме додаткові умови відрізняють одну депозитну програму від іншої.

    "Клієнт може обрати, наприклад, депозит, який на старті гарантує вкладнику додатковий 1% доходу або можливість поповнення вкладу або дострокового зняття коштів із мінімальними відсотковими втратами", – зазначає Замотаєв. Також обов'язково потрібно враховувати, що:

    дохід з депозитів оподатковується ПДВФО і військовим збором, після сплати податків фактична ставка знижується на 3 процентні пункти;
    банки можуть стягувати додаткові комісії за відкриття та обслуговування вкладу;
    для отримання більш відчутного доходу оптимальний розмір вкладу має становити від 50 тис. грн.

    "У найближчій перспективі гривневі депозити залишатимуться найбільш зручним, зрозумілим і простим способом отримання пасивного прибутку... Розмір чистого доходу в рази вищий за доларові або євро вклади (ставки за ними становлять до 1,5% річних. – Ред.). Головні питання, які можуть стримувати потенційних клієнтів – це економічна ситуація в країні (стабільність гривні, рівень інфляції тощо), перебіг війни та її наслідки", – підсумував Замотаєв.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Топ лайфхаков: куда спрятать деньги Топ лайфхаков: куда спрятать деньги
Важно скрывать личные сбережения от посторонних лиц. Самая очевидная причина – безопасность, скрытые деньги менее подвержены краже в случае взлома или...
BAS Бухгалтерія ПРОФ вiд CONTO BAS Бухгалтерія ПРОФ вiд CONTO
BAS Бухгалтерія ПРОФ — це найпопулярніша програма для ведення бухгалтерського та податкового обліку в Україні, що дозволяє автоматизувати всі ключові ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми