Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Банкомати "Сбербанку Росії" в Україні об'єднали з державними

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Сбербанк Росії, Укрексімбанк, банкомати, готівка, АТМоСфера

  Після об'єднання з банкоматною мережею Укрексімбанку клієнти українського Сбербанку Росії отримали можливість здійснювати операції зі зняття готівкових коштів за тарифами банку в більш ніж 10 тис. банкоматів


  91_1.jpgПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії" та державний "Укрексімбанк" об'єднали банкоматні мережі, повідомляється в прес-релізі "дочки" Сбербанку Росії.

  Таким чином, клієнти українського "Сбербанку Росії" отримали можливість знімати готівку в 740 банкоматах "Укрексімбанку" за тарифами, встановленими для зняття готівки в мережі "дочки" Сбербанку Росії.

  В українського "Сбербанку Росії" - 351 власний банкомат.

  Раніше "дочка" Сбербанку Росії об'єднали банкоматні мережі з Укрсоцбанком, Ощадбанком, УкрСиббанком, банком "Хрещатик" та Експрес-Банком. Банк також є учасником об'єднаної банкоматної мережі "АТМоСфера", що включає близько 4,2 тис. банкоматів.

  Нагадаємо, "Укрексімбанк" заснований в 1992 році. Всі його акції належать державі. "Дочірній банк Сбербанку Росії" (раніше - банк НРБ) заснований в 2001 році. Його єдиним акціонером є Сбербанк РФ.

  Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2013 року з розміром загальних активів "Укрексімбанк" займав 2-е місце (87949000000 грн), "Дочірній банк Сбербанку Росії" - 11-е місце (27026000000 грн) серед 175 діючих у країні банків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми