Банки. Кредити. Депозити Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Нацбанку подобається збільшення кредитів для бізнесу на 7,2 %

 • Джерело: forbes.ua.  → Ключові теги: НБУ, Кредити

  Голова НБУ Ігор Соркін зазначив, що цього року українські банки видають більше кредитів, ніж у минулому році.

  igor_sorkin.jpg

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Турчинов наїхав на Януковича через кредити

  Він сказав, що за 10 місяців загальний обсяг кредитів бізнесу і населенню за даними балансів банків зріс на 56 млрд грн, або на 7,2 %. При цьому велика частина кредитів направляється в реальний сектор економіки - 76% від кредитних операцій банків.

  "На цей момент банки забезпечені необхідним обсягом ресурсів для активного кредитування економіки. Завдяки підтримці НБУ рівень ліквідності був на третину вище, ніж минулого року. Це дозволило банкам планувати свої активні операції", - сказав глава НБУ.

  Оформити Кредит і подати заявку на кредитну карту можна тут.

  Також Соркін висловив задоволення, що сьогодні українці кредитуються виключно в національній валюті. На його думку, це суттєво знижує ризик позичальників.

  Відповідаючи на запитання, чи можливе збільшення термінів кредитування, глава НБУ підкреслив, що зростання рівня довіри до банківської системи добре впливає на терміновість її ресурсної бази.

  "Продовження цієї тенденції створить ґрунт і для зростання терміновості кредитів. Крім того, одним із джерел довгострокового кредитування є кошти, внесені акціонерами в статутний капітал банків. З початку року ця сума склала 8,3 млрд грн. У цілому, є всі передумови зростання обсягів довгострокового кредитування, необхідного для реалізації масштабних інвестиційних проектів", - зауважив він.

  Соркін додав, що політика НБУ у 2014 році буде націлена на зниження процентних ставок, і збільшення обсягу кредитування економіки країни з метою підвищення економічного зростання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми