Банки. Кредити. Депозити, Інтерв'ю Автор: admin Друкувати

Павло Розенко: Українці не отримають вклади Ощадбанку СРСР, бо немає грошей

 • .  → Ключові теги: Павло Розенко, гроші, Ощадбанк

  Нещодавно міністр фінансів Федір Ярошенко доручив підготувати законопроект про компенсацію втрат від знецінених вкладів в Ощадбанк колишнього СРСР.

  4704_1.jpg (7.78 Kb)"Поширення інформації про підготовку урядом законопроекту про поверенення знецінених вкладів Ощадбанку колишнього СРСР свідчить про початок передвиборчої компанії в Україні" - про це заявив провідний експерт Центру Разумкова, колишній перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.

  Як підкреслив експерт, згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними Центром Разумкова, підтримка населенням дій нинішнього уряду становить 4-4,5% і з такими рейтингами починати виборчу кампанію – схоже на самогубство.

  "Тому влада вимушена вигадувати подібні декларативні ініціативи, які нічого не мають спільного з реальним соціальним захистом населення", - додав Розенко.

  Зараз уряд проголосив намір розробити законопроект, потім його півроку будуть широко обговорювати з населенням, потім вдосконалюватимуть.

  “А потім за декілька тижнів до дня виборів внесуть його до Верховної ради від імені Кабміну. Про остаточне ухвалення законопроекту навіть мова не йдеться, адже у державному бюджеті України на 2012 рік жодної копійки для виконання програми повернення вкладів не передбачено. Тому це все імітація діяльності, неприхована політтехнологія для купівлі голосів виборців", – вважає Розенко.

  "Ми ж вже маємо один яскравий приклад такої PR-діяльності уряду - широко розрекламований у ЗМІ законопроект про оподаткування багатства. Кілька місяців тому Сергій Тігіпко побував на всіх політичних ток-шоу країни, дав чимало прес-конференцій на тему урядових ініціатив по оподаткованню багатих. Протягом чотирьох місяців продовжується балаканина навколо цієї теми, натомість – законопроект до цього часу навіть не внесений для розгляду до Верховної ради України", - підкреслив експерт.

  За його словами, це підтвердження того, що замість реального вирішення питань соціального захисту громадян, уряд займається пропагандою і переніс свою діяльність у інформаційний простір держав.

  Розенко зазначив, що зважаючи на стан економіки, в уряду не вистачає коштів навіть на покриття діючих соціальних виплат.

  "Ми ж побачили, які були тенденції кінця минулого року, коли на три-чотири місяці затримувались всі соціальні виплати – допомоги при народженні дитини, відправлялися в безоплатні відпустки вчителі, лікарі тощо. І 2012 року, зважаючи на тренди світової економіки, очевидно, уряду буде дуже важко впоратися, щоб хоча би покрити всі соціальні видатки, які зафіксовані в бюджеті на цей рік. Тому повірити в те, що уряд додатково відшукає десятки мільярдів гривень для реалізації програми повернення знецінених вкладів Ощадбанку колишнього СРСР, дуже важко", - резюмував експерт Центру Разумкова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми