Банки. Кредити. Депозити, Цінні метали, Податки та законодавство, Бензин та енергетика, Транспорт та авто Автор: profi Друкувати

Уряд планує скасувати митні пільги на мільярди гривень

 • .  → Ключові теги: уряд, мита, Податковий кодекс

  Кабінет міністрів планує збільшити надходження в бюджет за рахунок скасування пільг на імпорт різних товарів.

  Як повідомили джерела в уряді, Кабмін планує збільшити додаткові надходження до бюджету по цілій низці галузей. Зростання тарифних ставок очікується на 18% від тих, що діяли в 2011 році. Основна стаття - оподаткування імпорту товарів широкого вжитку і госптоварів.

  Легалізація та направлення до бюджету підвищених мит за новими ставками дозволить залучити до семи мільярдів гривень. Кабмін також має намір "зрізати" пільги з цілого ряду ліків і виробів медичного призначення. Пільги заберуть у тих ліків, які не мають доведеної лікарської ефективності, насамперед, біологічно-активні добавки, що дозволить отримати додаткові два мільярди гривень.

  Передбачається також перегляд тарифів згідно з договорами про вільну торгівлю (пільг за цими договорами надано на 3,5 мільярда гривень в 2011 році).

  Кабмін також розглядає питання про пільги на імпорт енергозберігаючого обладнання. Зростання тарифів на пластмаси, полімери й вироби з них може дати до 500 мільйонів гривень, на деякі види машин і устаткування - до 400 мільйонів гривень.

  Уряд пропонує внести зміни до Податкового кодексу, щоб автомобілі подвійного призначення, які можуть перевозити як пасажирів, так і вантажів, оформлялися за єдиним тарифом. З 99 тисяч автомобілів, які в минулому рцоі були завезені як вантажні і розмитнені за низьким тарифом, 31 тисяча в органах ДАІ були зареєстровані як пасажирські.

  Планується також перегляд тарифів на хімічні засоби дезінфікуючі засоби, цементи, розчини) - близько 300 мільйонів гривень, наземний транспорт (трактори, причепи, запчастини) - 200 мільйонів гривень, залізничні локомотиви, апаратуру зв'язку, органічні хімічні сполуки тощо - до 500 мільйонів гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми