Бензин та енергетика, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як захистити побутову техніку від перепаду напруги: поради

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: світло, відключення

    У період застосування графіків відключення світла важливо уберегти побутову техніку від перепаду напруги після відновлення електропостачання. ДСНС поділилася рекомендаціями щодо того, як вберегти свою техніку під час відключень.

    6779______500x317_1.jpg (39.64 Kb)

    Правила та рекомендації

    Під час застосування графіків відключення світла важливо відключати електроприлади від мережі.

    Також вартовикористовувати стабілізатори напруги.

    Електроприлади краще включати лише через пів години після подачі струму відповідно до графіків відключень світла. Робити це краще поетапно — тоді не буде різкого стрибка споживання.

    Читайте також: Які варіанти автономного електроживлення існують та який вибрати

    Купувати краще сертифіковані електроприлади та електротехніку в ліцензованих точках продажу. Використовувати їх слід відповідно до інструкції.

    Під час застосування графіків відключення світла слід контролювати використання приладів обігріву та генераторів.

    Також не варто застосовувати газові плити для обігріву приміщень і не встановлювати вимикачі, перемикачі та електророзетки на горючі основи (конструкції).

    У випадку дії графіку відключення світла не варто самостійно відновлювати електропостачання шляхом втручання в електрощитові будинків. Рятувальники у цьому випадку порекомендували використовувати електрогенератори тільки поза межами приміщень і не намагатись розвести для обігріву вогнище у приміщенні.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Українці, які не мають Українці, які не мають "Дії", теж зможуть отримати тисячу від Зеленського
Мінекономіки розробляє механізм отримання виплат єПідтримки через відділення Укрпошти для громадян без доступу до "Дії". Програма стартує з 1 грудня 2...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми