Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що за 8-9 місяців можна очікувати зниження цін на енергоносії.
"За 8-9 місяців ми почнемо відчувати зміну цін на енергоносії в бік зменшення", – повідомив міністр.
Насалик вважає, що з весни наступного року ціни на енергоресурси знизять. Він додав, що зараз Україна абсолютно незалежна від Росії в енергетичному плані.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацкомісія: з 1 вересня тарифи на світло можуть зрости більше, ніж заплановано
За словами міністра, цьогоріч країна не імпортувала російський газ.
"Так, ми платимо дорожче. Ми платимо за транзит територією України, територією Європи і назад. На сьогодні ця ціна 185 доларів. За прямими контрактами з Російською Федерацією вона становила б 140 доларів. Це ціна незалежності", – констатував міністр.
Раніше Насалик заявив про те, що через 4,5 року Україна зможе повністю відмовитися від імпорту газу.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…