Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні з'явиться дешевий бензин

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: пальне, бензин, дизель, автогаз

  У лютому цього року планується запустити нафтопровід між Кременчуком і Одесою, який не експлуатувався кілька років, і таке рішення може призвести до того, що Україна почне отримувати нафту за низькими цінами.

  0012_7pdkovy4.jpg (26.53 Kb)

  Як стало відомо, влітку минулого року Україна уклала домовленості з Азербайджаном про прямі поставки нафти, яка буде перероблятися в нашій країні. У грудні з Азербайджану прийшла перша партія чорного золота, однак на підприємства воно буде надходити в цистернах залізницею. Нафта надходить на ділянку нафтопроводу біля Бродів в цистернах, хоча це дорого, але з часом все окупиться.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План ОПЕК підіграв ціни на нафту

  РФ тривалий час блокувала постачання чорного золота до Кременчуцького НПЗ, який вважається найбільшим в Україні, однак тепер ситуація почне змінюватися. Переробка нафти на території України повинна не тільки призвести до зниження цін на паливо, але і до появи нових робочих місць, а також до поповнення бюджету. Більше того, з'явиться позитивний ефект для екології – зменшиться обсяг викидів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми