Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Київ погодив товарообіг з "ДНР"

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: ДНР, політика

  Кабінет Міністрів України схвалив порядок переміщення товарів між підконтрольними державній владі територіями і окупованими районами Донецької і Луганської області.

  1453_6970f7d8e78605.jpg (25.1 Kb)

  У переліку, який поки що не опублікований, мають бути лише критично важливі для України товари зі сфери ГМК, енергетики і теплозабезпечення України, передає Depo.ua.

  Також можна в невеликих кількостях перевозити продукти харчування.

  "Суб'єктам господарювання забороняється переміщувати на тимчасово неконтрольовану територію та з неконтрольованої території товари за винятком харчових продуктів та ліків виключно у складі гуманітарних вантажів, товарів та продукції, що забезпечують функціонування та обслуговування або є необхідними у виробничому процесі металургійної, гірничо-збагачувальної вугледобувної та енергетичної галузі, об'єктів критичної інфраструктури", – пояснив під час розгляду документу керівник Центру спецоперацій із боротьби з тероризмом СБУ полковник СБУ Геннадій Кузнєцов.

  У свою чергу, міністр з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш уточнив, що "порядок забезпечить переміщення, а не торгівлю, в межах підприємств, які забезпечують економічний ріст".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на газ підвищуватимуть кожні 6 місяців

  Міністр наголосив, що у розробленому порядку переміщення товарів передбачений механізм контролю за участю усіх зацікавлених відомств і громадськості. Черниш додав, що від переміщення товарів залежать такі галузі: гірничо-збагачувальна, вуглевидобувна, енергоренеруюча і металургійна.

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, зі свого боку, зазначив, що рішення також передбачає встановлення контрольних пунктів, які будуть відстежувати переміщення через лінію зіткнення.

  Нагадаємо, що так звана блокада Донбасу триває ще з січня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми