Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Шокуючі результати перевірки бензину на українських АЗС

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: АЗС, бензин

  Минулої весни фахівці столичного Інституту споживчих експертиз, перевіривши якість бензину А-95 на українських АЗС, зробили висновок, що ринок наповнюється “бодягою” – некондиційним паливом.

  8218_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Тоді порушення були виявлені в 30 відсотках проб, і експерти були впевнені, що в цьому році ситуація тільки погіршиться.

  Перевірці піддалися як великі мережі Паралель, БРСМ-нафта, Shell, Amic, КЛО, SunOil, так і відносно невеликі Надія, Marshall, Татнєфть, Luxwen, Route 20 і дебютант дослідження Укргазвидобування.

  Проби були відправлені в сертифіковану лабораторію, де їх досліджували на відповідність нормативам профільного ДСТУ 7687 до: 2015 (бензин А-95-Евро5). Зразки були перевірені за найбільш важливими параметрами – октанове число, вміст сірки, об’ємні частини бензолу і ароматичних вуглеводнів, хімічний склад бензину і вміст ароматичних амінів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти дали прогноз по курсу долара на березень

  В результаті виявилося, що практично всі зразки відповідають Євро 5.

  Як відзначають експерти, тепер без побоювання можна заправитися навіть на невеликих АЗС, заощадивши при цьому гривню-півтори на літрі в порівнянні з цінами великих гравців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми