Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

"Нафтогаз" виставить рахунок "Газпрому"

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: газ, Нафтогаз, Газпром

  В результаті скасування Стокгольмським арбітражом принципу “бери або плати” в договорі “Нафтогазу” з “Газпромом”, Україні належить компенсація переплати за газ, відібраний у IV кварталі 2014-го і в 2015 році, тобто за періоди, коли країна платила за газ за ціною, вищою від європейської, повідомляє Новое время з посиланням на заяву головного комерційного директора “Нафтогазу України” Катерини Шаповал.

  5432_146792_naftogaz.jpg (56.69 Kb)


  “Ми не заперечували, що взяли газ в 2014-му і маємо за нього заплатити. Ми не вимагали в арбітражі, щоб нам дозволили не платити. Ми просили, щоб переглянули ціну. Цю вимогу було задоволено з квітня 2014 року. На жаль, не з 2011-го, як було зазначено в нашому позові. І ми просили європейську ціну мінус вартість транспортування. Але арбітраж сказав: просто європейська ціна. Адже за харківською знижкою в 2011-2014 роках не видно, що до квітня 2014 року ціна за контрактом була вище рівня європейських цін. Тож перегляд ціни буде лише з квітня 2014 року”, – повідомила вона.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які банки можуть скоро продати в Україні

  Також Шаповал зазначила, що в результаті перегляду Україні буде покладатися компенсація переплати за газ, відібраний у IV кварталі 2014-го і в 2015 році. Тобто за періоди, коли країна платила за газ за ціною, вищою від європейської.

  “Ціна, яка буде переглянута з квітня 2014 року, почне застосовуватися не тільки до обсягів власне 2014 року, але і до того газу, який ми брали в 2015-м. Ми за нього заплатили за “зимовим пакетом”. Згідно з переглянутою ціною, там переплата з нашого боку”, – підкреслила вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми