Бензин та енергетика Автор: admin Друкувати

Як зекономити на паливі в Україні

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ГБО, авто

  У наш час тарифи на бензин постійно ростуть, змушуючи людей шукати альтернативні варіанти. Одним із них є встановлення на автомобіль газобалонного обладнання, що можна зробити на http://vipgaz.ua/ustanovka-gbo. За останніми даними, Україна займає четверте місце за кількістю машин з ГБО. При цьому переобладнують їх у нас частіше, ніж будь-яка інша країна, і це не дивно.

  13_2-10.jpg (36.74 Kb)


  Завдяки автогазу можна суттєво заощадити гроші на заправці. Так, саме по собі ГБО разом із установкою недешеве задоволення, але воно швидко відбиває себе і за рік-два можна вийти у плюс. Втім рішення змінити автівку не має бути поспішним. Зважте усі "за" і "проти", після чого дізнайтесь подробиці "переформатування" на практиці.

  Отже, головною причиною вибору такого обладнання є економія. Ціна пропану в середньому вдвічі менша за традиційний бензин, а дорожчає він повільніше. Втім на цьому список переваг не завершується. Через високе октанове число зменшується навантаження на двигун. Таким чином, можна забути про детонацію, а оскільки при використанні газ рівномірно змішується з повітрям, то масляна плівка зі стінок мотора не буде змиватись. Це істотно продовжує термін його експлуатації.

  Втім не думайте, що бензин більше не можна буде використовувати. Можна, у вас просто з'явиться можливість вибору. Ви можете спокійно чергувати різні види палива, а тому відсутність газових заправок на дорозі аж ніяк не злякає. Останніх, до речі, з кожним роком усе більше. Авто на газу екологічно чисті, а отже не забруднюють атмосферу викидами.

  Окремо варто сказати про пожежну безпеку. Незважаючи на поширений міф із вибухами, в реальності це відбувається вкрай рідко. Щоб бути конкретнішим, мова про тисячні долі відсотка від загальної кількості. Якщо монтаж виконано за всіма нормами, то турбуватись немає про що.

  До мінусів слід віднести вартість операції. Її може дозволити собі не кожен автомобіліст, проте дешевше ніяк не вийде. Двигун дещо втратить у потужності, а тому максимальна швидкість буде меншою. Втім для більшості автомобіль є засобом пересування, і ПДР не дозволяють бити рекорди на маршрутах. Також варто пам'ятати, що автогаз чутливий до змін температур, тому при надто низьких та високих показниках на термометрі його не використовують. Саме авто стає важчим, а місця в багажнику меншає.

  Перед встановленням газобалонного обладнання проходиться ТО, а після вам треба стежити за його фіксацією та рівнем тиску в балоні. ГБО підходить тим, хто проводить за кермом багато часу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Xiaomi анонсував появу телефону для Xiaomi анонсував появу телефону для "мажорів"
Китайський виробник Xiaomi почав продаж свого найпотужнішого смартфону Mi Mix 3 у форм-факторі слайдера.
Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми