Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

У відомих заправках змінився власник

 • Джерело: enkorr.com.ua.  → Ключові теги: АЗС, пальне, бензин

  Група “Приват” у вересні здійснила чергову заміну юридичних осіб, які керують автозаправними станціями.

  09_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це свідчить власний аналіз enkorr переліку юросіб мережі за період з лютого по вересень 2017 року.

  Виняток становлять станції ПАТ “Укрнафта”, переведення яких на нові юрособи юридично складний.

  Так, у вересні 2017 року 35 “старих” юридичних осіб передали 715 АЗС групи (бренди ANP, Sentosa, “Авіас”, “Мавекс” і ін.) на 30 “нових”, створених переважно влітку цього року.

  Винятком стала Вінницька область, де 16 АЗС “Авіас” з ТОВ “Астра Корпорейт” були переведені на “Промкомерцгрупп”, яка з лютого в цій області володіла 13 АЗС ANP.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс біткоін подорожчав до "критичної межі"

  В інших областях АЗС перереєструвалися на нові компанії. Наприклад, у Дніпропетровській області ТОВ “Інтелтокс” поступилася 10 АЗС під брендом ANP новоствореної “Елунда”. 24 АЗС під брендами Rubix і “Юкон” були переведені з “Інтеркепітал” на “Алеант Компані”.

  Керуюча 18 АЗС Sentosa Oil “Тех-Дилер-Макс” передала їх “Опт-Фортуні”. “Еліс Супер” і “Софт-Моб” поступилися 34 і 17 АЗС “Авіас” компаніям “Смартхолд Компані” і “Лонтаун”, відповідно.

  Зміна юросіб у вересні пройшла в більшості областей. Але в той же час під “старими” юрособами продовжують працювати 281 станція групи (24 юрособи без урахування “Укрнафти”), з яких, зокрема, 62 АЗС в Запорізькій області, 44 – у Полтавській, 43 – в Одеській, 38 – у Чернігівській, 24 – у Волинській, 17 – у Вінницькій, 7 – в Донецькій, по три – в Дніпропетровській і Житомирській, дві в Херсонській, одна – в Київській та інші.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft серйозно оновить Windows 10 Microsoft серйозно оновить Windows 10
Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий сті...
Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію
Компанія Google має намір додати в свій браузер Chrome функцію блокування настирливих небажаних перенаправлень на сторінках сайтів. Йдеться про ситуац...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми