Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Українці платитимуть за газ по-новому

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: газ

  21 грудня Верховна Рада прийняла рішення щодо заборони установки загальнобудинкових газових лічильників без згоди співвласників багатоквартирного будинку.

  5670_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Рада підтримала проект закону "Про внесення змін до закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників побутовим споживачам природного газу". За проголосували 325 депутатів.

  До 1 січня 2021 року жителі квартир і окремих будинків, які використовують газ тільки для приготування їжі, повинні обладнати своє житло лічильниками.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пішов на дно" державний банк

  Однак лічильники не будуть встановлюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Крім цього, за встановлення індивідуальних лічильників за власний кошт споживачам передбачаються компенсації з боку постачальників палива.

  Також законопроект конкретизував порядок установлення лічильників кожному споживачеві природного газу. Уточнив низку положень закону "Про забезпечення комерційного обліку природного газу".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми