Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні подешевшає бензин

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бензин

  На вартість нафтопродуктів впливають два основні чинники — це митна вартість на кордоні і курс гривні. Вони мінливі, тому вноситимуть корективи в ціни АЗС і в нинішньому році.

  2117_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  "За нашими прогнозами, ціни на нафту, нафтові котирування, а за ними і нафтопродукти будуть дешевші, ніж зараз, протягом всього року. Є передумови для зниження вартості на 5 або навіть на 8-10%. Якщо на кордоні нафтопродукти подешевшають на 8%, то на 80 копійок має знизитися ціна на бензин", - заявив директор спеціальних проектів Науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

  За прогнозами фінансових експертів, курс долара до літа також буде знижуватися, а гривня - зміцнюватися. Таким чином, з двох основних факторів, що впливають на вартість палива, обидва мають тенденцію до зниження ціни.
  "Якщо долар подешевшає ще на гривню, тоді ціна бензину знизиться ще на 70-80 копійок. До середини весни можливе зниження цін на АЗС десь на 1 - 1,5 гривні. І це якщо прораховувати тільки ціну на нафту", - зауважив експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара у світі обвалився нижче "психологічної відмітки"

  Геннадій Рябцев наголосив, що йдеться не про котирування на нафту, а про вартість нафтопродуктів на кордоні з Україною.

  "Зниження вартості бензину в першу чергу відчують постійні клієнти мереж АЗС, що мають "картки лояльності", дисконтні картки, талони. Адже як тільки з'являються економічні передумови для зниження цін, компанії починають активніше вести програми лояльності - збільшують знижки, дарують більше бонусів. Таким чином АЗС страхуються від ризиків", - підсумував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми