Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні подешевшає бензин

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бензин

  На вартість нафтопродуктів впливають два основні чинники — це митна вартість на кордоні і курс гривні. Вони мінливі, тому вноситимуть корективи в ціни АЗС і в нинішньому році.

  2117_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  "За нашими прогнозами, ціни на нафту, нафтові котирування, а за ними і нафтопродукти будуть дешевші, ніж зараз, протягом всього року. Є передумови для зниження вартості на 5 або навіть на 8-10%. Якщо на кордоні нафтопродукти подешевшають на 8%, то на 80 копійок має знизитися ціна на бензин", - заявив директор спеціальних проектів Науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

  За прогнозами фінансових експертів, курс долара до літа також буде знижуватися, а гривня - зміцнюватися. Таким чином, з двох основних факторів, що впливають на вартість палива, обидва мають тенденцію до зниження ціни.
  "Якщо долар подешевшає ще на гривню, тоді ціна бензину знизиться ще на 70-80 копійок. До середини весни можливе зниження цін на АЗС десь на 1 - 1,5 гривні. І це якщо прораховувати тільки ціну на нафту", - зауважив експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара у світі обвалився нижче "психологічної відмітки"

  Геннадій Рябцев наголосив, що йдеться не про котирування на нафту, а про вартість нафтопродуктів на кордоні з Україною.

  "Зниження вартості бензину в першу чергу відчують постійні клієнти мереж АЗС, що мають "картки лояльності", дисконтні картки, талони. Адже як тільки з'являються економічні передумови для зниження цін, компанії починають активніше вести програми лояльності - збільшують знижки, дарують більше бонусів. Таким чином АЗС страхуються від ризиків", - підсумував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми