Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні подешевшає бензин

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бензин

  На вартість нафтопродуктів впливають два основні чинники — це митна вартість на кордоні і курс гривні. Вони мінливі, тому вноситимуть корективи в ціни АЗС і в нинішньому році.

  2117_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  "За нашими прогнозами, ціни на нафту, нафтові котирування, а за ними і нафтопродукти будуть дешевші, ніж зараз, протягом всього року. Є передумови для зниження вартості на 5 або навіть на 8-10%. Якщо на кордоні нафтопродукти подешевшають на 8%, то на 80 копійок має знизитися ціна на бензин", - заявив директор спеціальних проектів Науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

  За прогнозами фінансових експертів, курс долара до літа також буде знижуватися, а гривня - зміцнюватися. Таким чином, з двох основних факторів, що впливають на вартість палива, обидва мають тенденцію до зниження ціни.
  "Якщо долар подешевшає ще на гривню, тоді ціна бензину знизиться ще на 70-80 копійок. До середини весни можливе зниження цін на АЗС десь на 1 - 1,5 гривні. І це якщо прораховувати тільки ціну на нафту", - зауважив експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара у світі обвалився нижче "психологічної відмітки"

  Геннадій Рябцев наголосив, що йдеться не про котирування на нафту, а про вартість нафтопродуктів на кордоні з Україною.

  "Зниження вартості бензину в першу чергу відчують постійні клієнти мереж АЗС, що мають "картки лояльності", дисконтні картки, талони. Адже як тільки з'являються економічні передумови для зниження цін, компанії починають активніше вести програми лояльності - збільшують знижки, дарують більше бонусів. Таким чином АЗС страхуються від ризиків", - підсумував він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми