Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Ціни на бензин почнуть падати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціни, бензин

  Існує ймовірність, що протягом квітня подешевшають ціни на бензин в районі однієї гривні.

  7980_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  "Насправді ми бачимо, що в цьому році, в цю зимову кризу, що булв, особливо в січні-лютому, ціни зросли, то по суті до березня вони повернулися на свій колишній рівень. Що стосується квітня, дійсно, ми бачимо сприятливу ситуацію, думаю, є потенціал зниження цін десь в районі однієї гривні протягом квітня. Якщо, знову ж таки, не буде ніяких сюрпризів в світі, ніяких сюрпризів з гривнею", - повідомив експерт з ринку нафтопродуктів Сергій Куюн.

  При цьому Куюн підкреслює, що є певні ризики.

  "Наприклад, сьогодні на паливному ринку говорять зовсім не про ціни, а про те, що є дуже тривожний сигнал, зокрема, найбільший гравець ринку. Група "Приват", що володіє Кременчуцьким нафтопереробним заводом, ініціює введення обмеження на імпорт нафтопродуктів, це введення квот, мита, в тому числі призведе до створення монопольної ситуації на ринку і тим самим, взагалі, нерегульованим, непрогнозованого зростання цін вже з 1 травня", - сказав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ощадбанк" масово закриває свої відділення

  За словами експерта, група "Приват" наполягає, що вже з 1 травня необхідно вводити обмеження щодо поставок імпортного палива. Однак, як будуть далі розвиватися події, складно спрогнозувати.

  Згідно з поясненнями експерта, такі обмеження, як правило, вводить міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі. Але існує можливість введення таких "попередніх заходів" без будь-якого розслідування і розгляду пропозиції. А потім комісія рік, два або три розглядає ці заяви.

  "Сьогодні такий цікавий період, коли ми всі вже вступили в новий передвиборчий етап, коли чиновники і політики починають хитатися з боку в бік. Хтось вже розуміє, що, мабуть, не залишиться. І ось дуже хороший момент, коли приймаються цікаві комерційні пропозиції з боку. І ось тут така пропозиція від найбільшого гравця може надійти", - підсумував експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми