Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Німеччина і Єврокомісія пообіцяли Україні зберегти транзит газу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: транзит, газ

  Європейська комісія давно домагається мандата на ведення переговорів з газовим російським монополістом «Газпроам», щоб врегулювати правові аспекти газопроводу, що проходить по території ЄС.

  5109_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)


  Про це заявив Марош Шефчович, заступник голови Єврокомісії (ЄК) з енергетичного союзу в рамках спільної прес-конференції з міністром економіки ФРН Петер Альтмаєр.

  Згідно зі словами Марош Шефчович, на даний момент одним із пріоритетних завдань повинна бути робота над збереженням транзиту газу через Україну. У той же час він зазначив, що найкращим кроком було б організувати чотиристоронню зустріч на вищому рівні, темою якої став би транзит газу в Європу. Марош Шефчович заявив: «Вона змогла б мотивувати всіх нас - українців, росіян, Єврокомісію - на початок інтенсивної роботи над вирішенням цих завдань».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін відклав підвищення "мінімалки" до 4200 гривень

  Петер Альтмайер в свою чергу підкреслив, що в форматі переговорів слід обговорити обидва аспекти: з одного боку, інфраструктурні можливості Північного потоку-2, з іншого - забезпечення захисту інтересів України. Глава Мінекономіки заявив: «Наша мета полягає в тому, щоб держави ЄС, звичайно, і в майбутньому могли гарантувати суверенітет України, але це включає в себе і надійне та ефективне енергопостачання».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми