Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росії пророкують величезні надприбутки від нафти і газу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: РФ, нафта, газ

  Мінфін Росії прогнозує, що додаткові нафтогазові доходи бюджету в 2018 році збільшаться більш ніж в п'ять разів і досягнуть рівня в 2,74 трильйона рублів при запланованому рівні в 527,6 мільярда рублів. Про це йдеться в проекті поправок до законопроекту про федеральний бюджет на 2018 рік, який опублікований на офіційному порталі проектів нормативних актів уряду.

  35_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)

  Мінфін підтвердив, що при такому прогнозі додаткових нафтогазових доходів бюджету країни вперше з 2011 року року вийде на профіцит. Загальні доходи бюджету складуть 17,03 трильйона рублів, витрати складуть 16,6 трильйона рублів. Таким чином, спочатку запланований дефіцит бюджету в розмірі 1,27 трильйона рублів змінився профіцитом в 440,6 мільярда - близько 0,4 відсотка ВВП.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бюджетникам" вирішили підняти зарплати

  Відомство також знизило верхня межа внутрішнього держборгу - він склав 10,28 трильйона рублів, верхня межа зовнішнього державного боргу опустився до 61,9 мільярда доларів.

  У закон про бюджет закладено перехід на нове бюджетне правило - з 2018 року надприбутки від нафти і газу, що виходять при перевищенні фактичних цін рівня прогнозованих, направляються в резерви, а не на витрати. Ці кошти потім направляються на покупку Мінфіном валюти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми