Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росії пророкують величезні надприбутки від нафти і газу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: РФ, нафта, газ

  Мінфін Росії прогнозує, що додаткові нафтогазові доходи бюджету в 2018 році збільшаться більш ніж в п'ять разів і досягнуть рівня в 2,74 трильйона рублів при запланованому рівні в 527,6 мільярда рублів. Про це йдеться в проекті поправок до законопроекту про федеральний бюджет на 2018 рік, який опублікований на офіційному порталі проектів нормативних актів уряду.

  35_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Мінфін підтвердив, що при такому прогнозі додаткових нафтогазових доходів бюджету країни вперше з 2011 року року вийде на профіцит. Загальні доходи бюджету складуть 17,03 трильйона рублів, витрати складуть 16,6 трильйона рублів. Таким чином, спочатку запланований дефіцит бюджету в розмірі 1,27 трильйона рублів змінився профіцитом в 440,6 мільярда - близько 0,4 відсотка ВВП.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бюджетникам" вирішили підняти зарплати

  Відомство також знизило верхня межа внутрішнього держборгу - він склав 10,28 трильйона рублів, верхня межа зовнішнього державного боргу опустився до 61,9 мільярда доларів.

  У закон про бюджет закладено перехід на нове бюджетне правило - з 2018 року надприбутки від нафти і газу, що виходять при перевищенні фактичних цін рівня прогнозованих, направляються в резерви, а не на витрати. Ці кошти потім направляються на покупку Мінфіном валюти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми