Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росії пророкують величезні надприбутки від нафти і газу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: РФ, нафта, газ

  Мінфін Росії прогнозує, що додаткові нафтогазові доходи бюджету в 2018 році збільшаться більш ніж в п'ять разів і досягнуть рівня в 2,74 трильйона рублів при запланованому рівні в 527,6 мільярда рублів. Про це йдеться в проекті поправок до законопроекту про федеральний бюджет на 2018 рік, який опублікований на офіційному порталі проектів нормативних актів уряду.

  35_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Мінфін підтвердив, що при такому прогнозі додаткових нафтогазових доходів бюджету країни вперше з 2011 року року вийде на профіцит. Загальні доходи бюджету складуть 17,03 трильйона рублів, витрати складуть 16,6 трильйона рублів. Таким чином, спочатку запланований дефіцит бюджету в розмірі 1,27 трильйона рублів змінився профіцитом в 440,6 мільярда - близько 0,4 відсотка ВВП.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бюджетникам" вирішили підняти зарплати

  Відомство також знизило верхня межа внутрішнього держборгу - він склав 10,28 трильйона рублів, верхня межа зовнішнього державного боргу опустився до 61,9 мільярда доларів.

  У закон про бюджет закладено перехід на нове бюджетне правило - з 2018 року надприбутки від нафти і газу, що виходять при перевищенні фактичних цін рівня прогнозованих, направляються в резерви, а не на витрати. Ці кошти потім направляються на покупку Мінфіном валюти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми