Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

США обігнала Росію у видобутку нафти

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: РФ, США, нафта

  У березні 2018 року США вийшли на перше місце за обсягом видобутку нафти, випередивши Росію.

  0261_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)

  Про це свідчать дані організації Спільна ініціатива з нафтової статистики (JODI).

  Так, США в березні 2018 року видобували в середньому 10,425 млн барелів нафти на добу, ставши найбільшим нафтовидобувальником. На другому місці Росія, яка в березні видобувала 10,298 млн барелів на добу. Замикає трійку лідерів Саудівська Аравія з обсягом видобутку 9,907 млн барелів на добу.

  Видобуток у Росії, за даними організації, не змінився в порівнянні з лютим, в США – збільшився на 1,6%, у Саудівській Аравії – скоротився на 0,28%. У лютому щоденний обсяг видобутку РФ в середньому становив 10,298 млн барелів у порівнянні з 10,264 млн барелів в США і 9,935 млн барелів в Саудівській Аравії.

  Переробка нафти в США зросла у березні на 4,9% до попереднього місяця, до 16,7 млн барелів на добу. У Саудівській Аравії нафтопереробка збільшилася на 0,2% в порівнянні з лютим, до 2,5 млн барелів на добу. Переробка в РФ знизилася на 1,6% з показника лютого, до 5,8 млн барелів на добу.

  Другий за величиною виробник нафти в ОПЕК – Ірак — зберіг видобуток нафти на рівні лютого майже в 4,4 млн барелів на добу. Експорт нафти з Іраку знизився на 0,4%, до 3,8 млн барелів на добу. У Нігерії експорт нафти в березні зменшився на 3,3%, до 1,9 млн барелів на добу, видобуток – знизився на 3,2%, до 1,9 млн барелів на добу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми