Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

США обігнала Росію у видобутку нафти

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: РФ, США, нафта

  У березні 2018 року США вийшли на перше місце за обсягом видобутку нафти, випередивши Росію.

  0261_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Про це свідчать дані організації Спільна ініціатива з нафтової статистики (JODI).

  Так, США в березні 2018 року видобували в середньому 10,425 млн барелів нафти на добу, ставши найбільшим нафтовидобувальником. На другому місці Росія, яка в березні видобувала 10,298 млн барелів на добу. Замикає трійку лідерів Саудівська Аравія з обсягом видобутку 9,907 млн барелів на добу.

  Видобуток у Росії, за даними організації, не змінився в порівнянні з лютим, в США – збільшився на 1,6%, у Саудівській Аравії – скоротився на 0,28%. У лютому щоденний обсяг видобутку РФ в середньому становив 10,298 млн барелів у порівнянні з 10,264 млн барелів в США і 9,935 млн барелів в Саудівській Аравії.

  Переробка нафти в США зросла у березні на 4,9% до попереднього місяця, до 16,7 млн барелів на добу. У Саудівській Аравії нафтопереробка збільшилася на 0,2% в порівнянні з лютим, до 2,5 млн барелів на добу. Переробка в РФ знизилася на 1,6% з показника лютого, до 5,8 млн барелів на добу.

  Другий за величиною виробник нафти в ОПЕК – Ірак — зберіг видобуток нафти на рівні лютого майже в 4,4 млн барелів на добу. Експорт нафти з Іраку знизився на 0,4%, до 3,8 млн барелів на добу. У Нігерії експорт нафти в березні зменшився на 3,3%, до 1,9 млн барелів на добу, видобуток – знизився на 3,2%, до 1,9 млн барелів на добу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми