Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

США обігнала Росію у видобутку нафти

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: РФ, США, нафта

  У березні 2018 року США вийшли на перше місце за обсягом видобутку нафти, випередивши Росію.

  0261_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)


  Про це свідчать дані організації Спільна ініціатива з нафтової статистики (JODI).

  Так, США в березні 2018 року видобували в середньому 10,425 млн барелів нафти на добу, ставши найбільшим нафтовидобувальником. На другому місці Росія, яка в березні видобувала 10,298 млн барелів на добу. Замикає трійку лідерів Саудівська Аравія з обсягом видобутку 9,907 млн барелів на добу.

  Видобуток у Росії, за даними організації, не змінився в порівнянні з лютим, в США – збільшився на 1,6%, у Саудівській Аравії – скоротився на 0,28%. У лютому щоденний обсяг видобутку РФ в середньому становив 10,298 млн барелів у порівнянні з 10,264 млн барелів в США і 9,935 млн барелів в Саудівській Аравії.

  Переробка нафти в США зросла у березні на 4,9% до попереднього місяця, до 16,7 млн барелів на добу. У Саудівській Аравії нафтопереробка збільшилася на 0,2% в порівнянні з лютим, до 2,5 млн барелів на добу. Переробка в РФ знизилася на 1,6% з показника лютого, до 5,8 млн барелів на добу.

  Другий за величиною виробник нафти в ОПЕК – Ірак — зберіг видобуток нафти на рівні лютого майже в 4,4 млн барелів на добу. Експорт нафти з Іраку знизився на 0,4%, до 3,8 млн барелів на добу. У Нігерії експорт нафти в березні зменшився на 3,3%, до 1,9 млн барелів на добу, видобуток – знизився на 3,2%, до 1,9 млн барелів на добу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми