Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

"Нафтогаз" готує нові тарифи на транзит газу для Росії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: тарифи, транзит

  НАК "Нафтогаз" у 2018-2019 роках планує підняти тарифи на транзит російського газу. Адже вважає їх заниженими.

  1044_24_main.jpg (52.23 Kb)

  Комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко направив відповідні умови заступнику голови правління ПАТ "Газпром" Олександру Медведєву. Крім того, було направлено пропозиції щодо умов транзиту російського газу в 2020-2028 роках - після закінчення поточного транзитного контракту.

  Зараз повна ставка транзиту становить $2,52 на тисячу кубометрів на 100 кілометрів, у тому числі $0,65 паливної складової.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Складено рейтинг банків-порушників від НБУ

  Підняти тарифи Нафтогаз вирішив у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу пропускати по газотранспортній системі України не менше 110 млрд кубометрів на рік в 2018-2019 роках. За діючою ставкою, без урахування паливної складової, Україна отримуватиме $2,55 млрд на рік. З ростом тарифів приблизно на 33% Газпром за транзит газу заплатить $3,7 млрд.

  За умови транзиту 110 млрд кубометрів газу на рік, після 2019 року Нафтогаз називає достатньою тарифну виручку $2,7 млрд на рік без паливної складової. Крім того, українська компанія пропонує перенести підвищені платежі за 2018-2019 роки на 2020-2028 роки. Тоді в найближчі два роки тариф не зміниться, а далі середній платіж становитиме $3,2 млрд на рік.

  У Газпромі заявили, що прокачувати через Україну 110 млрд кубометрів газу не будуть. Транзит планують знизити до 10-15 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми