Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

"Нафтогаз" готує нові тарифи на транзит газу для Росії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: тарифи, транзит

  НАК "Нафтогаз" у 2018-2019 роках планує підняти тарифи на транзит російського газу. Адже вважає їх заниженими.

  1044_24_main.jpg (52.23 Kb)

  Комерційний директор Нафтогазу Юрій Вітренко направив відповідні умови заступнику голови правління ПАТ "Газпром" Олександру Медведєву. Крім того, було направлено пропозиції щодо умов транзиту російського газу в 2020-2028 роках - після закінчення поточного транзитного контракту.

  Зараз повна ставка транзиту становить $2,52 на тисячу кубометрів на 100 кілометрів, у тому числі $0,65 паливної складової.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Складено рейтинг банків-порушників від НБУ

  Підняти тарифи Нафтогаз вирішив у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу пропускати по газотранспортній системі України не менше 110 млрд кубометрів на рік в 2018-2019 роках. За діючою ставкою, без урахування паливної складової, Україна отримуватиме $2,55 млрд на рік. З ростом тарифів приблизно на 33% Газпром за транзит газу заплатить $3,7 млрд.

  За умови транзиту 110 млрд кубометрів газу на рік, після 2019 року Нафтогаз називає достатньою тарифну виручку $2,7 млрд на рік без паливної складової. Крім того, українська компанія пропонує перенести підвищені платежі за 2018-2019 роки на 2020-2028 роки. Тоді в найближчі два роки тариф не зміниться, а далі середній платіж становитиме $3,2 млрд на рік.

  У Газпромі заявили, що прокачувати через Україну 110 млрд кубометрів газу не будуть. Транзит планують знизити до 10-15 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми