Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Україна може різко наростити видобуток газу

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: газ

  ПАТ "Укргазвидобування" - дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" - пропонує нафтогазовим компаніям, які володіють сучасними технологіями інтенсифікації видобутку, співпраця шляхом укладення РЕМ - контрактів ("Комплексне підвищення видобутку газу / PEC - production enhancement contract") по інтенсифікації видобутку групи родовищ.

  9680_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба "Укргазвидобування".

  Як говориться в повідомленні, такий тип контракту жодного разу не укладався в Україні, як і в інших напрямках газового ринку. УГД є першовідкривачем в цій галузі. Контракт або кілька контрактів планується укладати на період 10-15 років з можливістю пролонгації ще на 10 років.

  Існуючі родовища УГД оцінив за основними показниками: сучасний обсяг видобутку, підтвердження запасів, глибина, IRR-буріння, співвідношення видобутку / запасів, запаси рідких вуглеводнів.

  Крім цього, за допомогою статистичних методів було розподілено більш-менш однорідні кластери, серед яких були обрані ті, які можуть бути цікаві для співпраці як Укргазвидобуванню, так і ринку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми