Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Україна може різко наростити видобуток газу

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: газ

  ПАТ "Укргазвидобування" - дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" - пропонує нафтогазовим компаніям, які володіють сучасними технологіями інтенсифікації видобутку, співпраця шляхом укладення РЕМ - контрактів ("Комплексне підвищення видобутку газу / PEC - production enhancement contract") по інтенсифікації видобутку групи родовищ.

  9680_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба "Укргазвидобування".

  Як говориться в повідомленні, такий тип контракту жодного разу не укладався в Україні, як і в інших напрямках газового ринку. УГД є першовідкривачем в цій галузі. Контракт або кілька контрактів планується укладати на період 10-15 років з можливістю пролонгації ще на 10 років.

  Існуючі родовища УГД оцінив за основними показниками: сучасний обсяг видобутку, підтвердження запасів, глибина, IRR-буріння, співвідношення видобутку / запасів, запаси рідких вуглеводнів.

  Крім цього, за допомогою статистичних методів було розподілено більш-менш однорідні кластери, серед яких були обрані ті, які можуть бути цікаві для співпраці як Укргазвидобуванню, так і ринку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми