Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Скільки "заправки" зароблять на продажі літра бензину

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: АЗС, пальне, бензин

  Представники великої АЗС розповіли, як формується остаточна вартість палива.

  5088_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  У вересні 2018 року велика українська АЗС на 1 літрі бензину заробляла 1,5 гривні. Це стільки ж, скільки і в минулому році.

  У вересні в кожному літрі бензину було близько 11.5 грн податків (акциз і ПДВ), в літрі дизеля - 8.8 грн. Тоді як у вересні минулого року в літрі бензину було 10.3 грн податків, а в дизелі - 7.6 грн. Через це ціни на АЗС зросли разом із собівартістю. За рік бензин подорожчав на 25% з 27.2 грн у вересні 2017 го до 33.8 грн в цьому році, і на бензин на 30% з 24.2 грн до 31.3 грн. Остаточна маржа оператора АЗК, після вирахування всіх складових собівартості та експлуатаційних витрат, у вересні 2018 залишилася на рівні 1,5 грн / л для бензину-дизелів, як і у вересні 2017, незважаючи на темп інфляції в Україні ", - розповіли в компанії WOG А ціни пального на стелах АЗС ростуть через подорожчання нафти і курсу гривні до іноземних валют.

  А ціни пального на стелах АЗС ростуть через подорожчання нафти і курсу гривні до іноземних валют.

  У порівнянні з минулим роком, світові ціни на нафту виросли більш ніж на 40% з 55,5 дол. За барель до понад 79 дол. За барель. Відповідно закупівельна ціна на імпортне пальне зросла на 25% для бензинів і на 30% для дизелів. У свою чергу макроекономічні показники не покращали: курс гривні до долара виріс на 2 грн (8%), а до євро - на 1.75 грн (5.5%), інфляція цін виробників майже 20%. "Відповідно зростають всі складові ціни на паливо - інфляція заробітних плат і суттєве підвищення державою цін на комунальні послуги призвело до зростання експлуатаційних витрат АЗС. А підвищення тарифів на ж / д перевезення - відбилося на значному зростанні логістичних витрат", - додали в компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми