Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Енергоексперт: Лише Гройсман може "запустити" опалення у проблемних містах

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: опалення

  Можна зробити висновок про кризу управління в Україні. Якщо не говорити про розвал управлінської вертикалі. Це колективна безвідповідальність – тобто жоден з учасників процесу, який повинен відповідати за нормальне проходження опалювального сезону, не взяв на себе відповідальність за те, що відбувається. Починається перекладання відповідальності.

  8150_subsidii.jpg (63.6 Kb)

  Про це заявив експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

  "Зрив опалювального сезону – саме так називається той список міст, де люди мерзнуть. У сфері відповідальності та компетенції Кабміну – забезпечення безперебійного та безаварійного теплопостачання через НАК "Нафтогаз" – на 100% державною кампанією, якою керує Кабінет Міністрів".

  "Замість екстреної наради, Гройсман зустрічався з американським міністром енергетики, відвідував заходи. Але ні слова про заходи для ліквідації надзвичайної ситуації в ряді українських міст".

  Експерт нагадав, що законодавчо відключення опалення під час опалювального сезону заборонено. Але НКРЕКП скористалася правовою колізією і видало дозвіл "Нафтогазу" на відключення об'єктів комунальної енергетики. Безпосередньо порушені конституційні права українських громадян і перш за все – право на життя.

  "Всі механізми виходу з цієї ситуації в руках у пана Гройсмана і сподіваюся, підлеглого йому НАК. Якщо зроблено це не буде, під роздачу потраплять не тільки підприємства, а й прості громадяни, яким постачається газ. НАК «Нафтогаз України» може отримати з 1 січня право прямих поставок газу споживачам. Все, що зараз відбувається з комунальними підприємствами енергетики, відбуватиметься з цілими районами і містами. Новорічні подарунки від Кабміну і "Нафтогазу" тільки починаються!"

  "Можливі повторення торішнього «Прикрути». Виходячи з рівня компетентності керівників НАК «Нафтогаз України», їх морально-психологічних якостей щодо простих українців. Тому акції «прикрути» почнуть носити системний характер. Просто грошей хочеться, як було в березні цього року".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми