Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Кремль розкритикував пропозицію "Нафтогазу" по обсягам транзиту

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: газ

  Поточні пропозиції Нафтогазу України щодо фіксації обсягів і термінів майбутнього транзиту російського газу через українську ГТС суперечать третьому енергопакету ЄС.

  5929_9425_75840.jpg (75.59 Kb)


  Про це заявив заступник міністра енергетики Росії Анатолій Яновський у четвер, 16 травня.

  За його словами, домовитися щодо газових контрактів, серед іншого, заважає і несправедливе, на думку Росії, рішення арбітражного суду в Стокгольмі.

  “І що найцікавіше, пропозиції, які ми отримуємо від наших партнерів щодо цих консультацій, взагалі сам формат цих пропозицій, про фіксацію тих чи інших обсягів на той чи інший період часу викликає деяке здивування, оскільки їх формат бачиться діаметрально протилежним основним ідеологічним установкам третього енергетичного пакету ЄС, який вимагає розподіляти газотранспортні потужності за результатами відповідних аукціонів, в яких можуть брати участь всі зацікавлені особи, який визначає на власий розсуд, який обсяг потужності і на який термін їм потрібен”, – сказав Яновський.

  За його словами, жодного такого аукціону на території України ніколи ще не оголошувалося і незрозуміло, чи буде оголошено найближчим часом.

  “Ми, звісно, зацікавлені в подальшому використанні української газотранспортної системи, але на прийнятних для нас економічних умовах і в повній відповідності з нормами міжнародного права”, – підкреслив чиновник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми