Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Експерт проаналізував тарифи на "світло" в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  Завдяки покладанню спецзобов’язань по субсидування населення на “Енергоатом” та “Укргідроенерго” тарифи на електроенергію для населення залишаться на нинішньому рівні щонайменше протягом 1,5 року.

  3623_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)


  Про це в ефірі телеканалу News One заявив позаштатний радник міністра енергетики та вугільної промисловості Сергій Чех.

  “Сьогодні тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню, стримуються. Є крос-субсидування за рахунок тарифів юридичних осіб. Люди хочуть знати, як довго будуть в ліберальному ринку тарифи для населення стримуватися. Не менше ніж півтора року, якщо виходити з проекту постанови Кабміну про покладання спеціальних обов’язків (послуги загальносуспільного інтересу, PSO – Public Service Obligation – ред.)” – вважає Чех.

  Міністерство енергетики та вугільної промисловості України запропонувало покласти на компанії “Енергоатом” і “Укргідроенерго” спеціальні зобов’язання з постачання електроенергії населенню до 31 грудня 2020 року, щоб забезпечити стабільність тарифу на електроенергію для населення в умовах функціонування з 1 липня 2019 року нового оптового ринку електроенергії.

  “Я вважаю, що пропозиції, що були подані до уряду, працездатні, вони вирішують проблему. У генерувальних компаній, в складі яких електростанції, що працюють на вугіллі, висока собівартість – у “Західенерго”, “Дніпроенерго”, “Донбасенерго”. І покладання спеціальних обов’язків на ці компанії приведе до збільшення ціни електроенергії. Спеціальним обов’язком є продати певну кількість електроенергії за ціною, що не менша, ніж собівартість. В “Енергоатому” собівартість низька, в “Укргідроенерго” паливної складової взагалі немає, там дуже низька собівартість” – стверджує експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми