Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Аналіз іпотечних кредитів в Україні

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: кредити, іпотека

  В Україні іпотечні кредити найчастіше беруть на 1-2-кімнатні квартири на максимальний термін - до 20 років. За 5-10 років позичальникам вдається погасити їх.

  3310_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Іпотечні кредити пропонують під 22-24% річних. Часто на перші 1-5 років кредитування можна отримати фіксовану пільгову ставку. Вона у середньому на 3-5% менша.

  Незабаром іпотека може подешевшати на кілька відсотків через зниження облікової ставки Нацбанком із 18 до 17,5%.

  Однак українці не поспішають брати іпотечні кредити. В аналогічний період торік попит був більшим. Щоправда, середній розмір позики зріс із 450 тис. грн до 580 тис. грн.

  "В окремі місяці минулого року частка іпотечних угод досягала 11% загальної кількості куплених квартир. Однак іпотечний потенціал реалізується тільки в умовах стабільної економіки і доходів населення. Ще одна умова: річні ставки протягом тривалого часу повинні бути нижче рівня девальвації гривні, а рівень інфляції повинен бути стабільно низьким", - пояснює фахівець із нерухомості Сергій Бурлаков.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми