Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

"Надра України" втратили газове родовище через борг у 8 гривень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: надра України

  Окружний адміністративний суд Києва визнав законною відмову Державної служби геології та надр продовжити дію спецдозволу дочірньому підприємству НАК “Надра України” “Західукргеологія” на роботи на газовому родовищі в Івано-Франківській області, через податковий борг у 8,48 гривень.

  0237_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)


  Відповідне рішення суд прийняв 25 листопада.

  З матеріалів засідання відомо, що “Західукргеологія” ще в 2006 році отримала на п’ять років спецдозвіл на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Волосянської площі в Івано-Франківській області. Мова йшла про пошук та видобуток нафти та природного газу. Пізніше термін дії дозволу продовжили до грудня 2016 року.

  За три місяця до закінчення дії спецдозволу – 29 серпня 2016 року, “Західукргеологія” подала до Держгеонадра документи для продовження робіт на Волоснянській площі. Але отримала відмову, бо Держеонадра отримали від центрального офісу Державної фіскальної служби інформацію, що станом на 1 вересня 2016 року у дочірнього підприємства “Надра Україна” була податкова заборгованість в розмірі 8,48 грн.

  Наявність боргу перед бюджетом за звітній період була порушенням умов, за яких видавався спецдозвіл на газове родовище.

  Після цього “Західукргеологія” звернулося до суду, де показало довідки податкової за своїм місцем реєстрації – Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, про відсутність заборгованості.

  Але суд не взяв їх до уваги, так як документи були надані з супровідним листом від лютого 2017 року, після розгляду Держгеонадрами питання про продовження дії спецдозволу.

  Тому суд прийняв рішення відмовити “Західукргеології” в позові щодо визнання протиправною відмови Держгеонадра та зобов’язати її продовжити дію спецдозволу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми