Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні назріває "будівельний бум"

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  З держбюджету на будівництво виділили 40,6 млрд гривень.

  5108_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  У минулому році будівництво в Україні, де нещодавно показали кричущий приклад корупції у сфері столичної забудови, в 2019 році зросло на 20% у порівнянні з 2018 роком.

  Про це повідомила Державна служба статистики.

  За даними Держстату, в 2019 році відносно до 2018 року зростання обсягу будівельних робіт відбувалося в усіх категоріях будівництва.

  У житловому будівництві зростання становило 3%, в нежитловому – 27,4%, в інженерному – 23,3%.

  У 2019 році в порівнянні з попереднім роком збільшення обсягів будівельних робіт зафіксовано в 22 областях України і в Києві.

  Найбільш істотне зростання спостерігалося у Вінницькій (на 76,3%, до 10,2 млрд грн), Чернігівській (на 51,8%, до 1,8 млрд грн) і Миколаївській (на 45,1%, до 4,2 млрд грн) областях.

  Зниження обсягів виконаних будівельних робіт зафіксовано в Запорізькій (на 7,6%, до 3,7 млрд грн) і Луганській (на 1,3%, до 0,6 млрд грн) областях.

  У Києві зростання обсягів будівельних робіт у 2019 році збільшилося 24% – до 41,2 млрд грн.

  "Одним із чинників зростання є активна державна політика щодо поліпшення транспортної інфраструктури, зокрема автомобільних доріг, яка реалізовувалася з використанням коштів державного та місцевих бюджетів, а також коштів міжнародних донорів. Наприклад, згідно з даними Держказначейства, за 11 місяців 2019 року видатки фонду збільшилися в 1,5 раза і становили 40,6 млрд грн ", – повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

  Саме ці гроші, а також кошти приватних підприємств підстьобнули зростання обсягів будівництва інженерних споруд та нежитлових будівель.

  А відносно скромний показник зростання в житловому будівництві Милованов пояснив тим, що в минулі роки нового житла побудували стільки, що пропозиція поки значно перевищує попит.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми