Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

У "Газпрома" проблеми з добудовою "Північного потоку-2"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Газпром

  Судно-трубоукладач “Академік Черський”, за допомогою якого Росія має намір добудувати газопровід “Північний потік – 2”, перестало належати “Газпрому”.

  3588_1464286273_llk.jpg (58.11 Kb)


  Про це повідомляє УНН з посиланням на квартальні дані про список афілійованих осіб російського монополіста.

  Згідно з даними ресурсу Marine Traffic “Академік Черський” продовжує стояти в німецькому порту Мукран, логістичній базі Nord Stream 2.

  У грудні 2019 року міністр енергетики РФ Олександр Новак заявляв, що це судно здатне добудувати “Північний потік – 2”.

  На початку червня цього року стало відомо, що судно “Академік Черський”, яке до початку поточного року було у складі ТОВ “Газпром флот”, перебуває у власності АТ “Самарський теплоенергетичний майновий фонд” (СТМФ).

  СТМФ станом на 31 березня входив до групи “Газпрому”, випливало зі списку афілійованих осіб монополії. У новому списку станом на 30 червня фонду вже немає. При цьому СТМФ є діючою юридичною особою, назву він не змінював.

  Це означає, що в другому кварталі фонд змінив власника. Також існує можливість, що компанія скористалася правом не розкривати частину даних на підставі санкційного ризику. Таке право надала постанова Уряду Російської Федерації від 4 квітня 2019 року.

  Згідно з матеріалами російських фінансових ЗМІ, трубоукладач “Академік Черський” до початку 2020 року фігурував на сайті ТОВ “Газпром флот” у складі його експлуатаційного флоту.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми