Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Українці платитимуть за газ по ринковим цінам

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: газ

  Постанова уряду про покладення на “Нафтогаз” спеціальних обов’язків на ринку газу (ПСО) припинило дію з 1 серпня 2020 року.

  9051_13911-1_large.jpg (45.77 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба НАК.

  Як працює. Споживачі отримають можливість вибрати пакет поставки природного газу (ціна, обсяги, період).

  Як зазначив голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв, компанія виконувала свої обов’язки по забезпеченню населення газом під час дії режиму ПСО. При цьому “Нафтогаз” має намір залишатися постачальником природного газу для внутрішнього ринку.

  “Ми запропонуємо газ вітчизняного та імпортного походження в обсягах, достатніх для задоволення потреб українців”, – додав він.

  “Нафтогаз” пропонує газопостачальним компаніям сформувати необхідний ресурс природного газу для постачання населенню.

  Контракт. Компанія пропонує укласти річний контракт на поставку газу з щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до кінця місяця поставки.

  Ціна за річними контрактами буде визначатися, виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також умов оплати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми