Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Що відбудеться з цінами на паливо

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: АЗС, бензин

  Ціни на пальне продовжують зростати. Минулого тижня найбільше подорожчав автогаз, який тепер коштує 12 грн/л. Бензини і дизпальне майже не дорожчали, хоча два тижні тому ціни на них відчутно зросли – на 20-30 коп./л.

  1191_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Наразі середня ціна на А-92 становить 22,03 грн/л, на А-95 – 23,09 грн/л, на дизпальне – 22,52 грн/л, на автогаз – 12 грн/л.

  Вартість бензину і дизпального продовжує зростати тому, що ринок поступово повертається до докарантинних показників формування роздрібних цін, пише “Сьогодні”.

  Директор “Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн пояснює, що протягом літа націнка була надзвичайно низькою, тепер вона зростає. Низка роздрібних мереж АЗС за тиждень підняли ціни на бензини і дизельне пальне на 20-50 коп./л.

  “Структура роздрібних цін (ціна у великому опті + націнка дрібного опту + націнка роздробу) не відповідає тій, яка склалася в останні роки. В роздробі націнка набагато нижча від звичайної. Це дає підстави цінам рости, оскільки бізнес має бути прибутковим”, – каже експерт.

  З його слів, зростання роздрібних цін було б вищим, якби не найбільший український гравець ринку – мережа “Приват”. Вона утримує незмінні ціни на АЗС протягом чотирьох місяців, незважаючи на триразове зростання світових цін на нафту.

  “Слабке зростання роздрібних цін і зниження торгових націнок дозволяють прогнозувати швидке зростання оптових і роздрібних цін. Потенціал зростання цін на пальне залишається мінімум 1 грн/л. Причому, як в опті, так і в роздробі”, – пояснює Куюн.

  Зі слів експерта, на ціну пального в роздробі пропорційно вплине зниження курсу гривні, яке фінансові аналітики прогнозують у вересні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми